fbpx

Konsultācijas

Konsultācijas
Blokādes

Biežāk sastopamie gadījumi, kad ir nepieciešama traumatologa vai ortopēda konsultācija ir:

  • pēc traumas, ja ir aizdomas par kaulu lūzumiem, izmežģījumiem, sasitumiem un sastiepumiem;
  • ja ir sāpes pēdās, ceļos, gūžās, plecos, plaukstās un citās locītavās;
  • ja ir cīpslu un muskuļu bojājumi, jāārstē traumu sekas,
  • ja problēmas rada kaulu deformācija,
  • ja ir nestabilitāte ceļa locītavā,
  • ja ir balsta un kustību aparāta hroniskas slimības;
  • ja ir iedzimtas vai iegūtas skeletālās deformācijas.

Vizītes laikā traumatologs – ortopēds visbiežāk uzdod jautājumus, kas saistīti ar pacienta sūdzībām – sāpēm, nepatīkamām sajūtām muskuļos, locītavās un balsta aparātā. Ārsts noskaidro, vai ir saistītas ar kādu traumu, kad tās parādījušās. Pacientam jāizstāsta viss par iepriekš veikto izmeklēšanu un saņemto ārstēšanu. Tiek precizēta pacienta iedzimtība un blakus saslimšanas, darba specifika, dzīvesveids, fizisko aktivitāšu līmenis un kaitīgie ieradumi.

Līdz 31.08. visām 3D ortozēm -15 % atlaide!

 

Pie mums pieejams arī 3D ģipsis no Castprint (3D Castprint ortozes) – individuāli pielāgota ortoze vieglākai traumu ārstēšanai.

Castprint ortozes sniedz būtiskas priekšrocības, salīdzinājumā ar klasiskajiem materiāliem, piemēram ģipsi. Tās palīdz nodrošināt ērtāku un vieglāku atveseļošanās procesu:

– Viegls, elpojošs, antialerģisks;

– Ūdensizturīgs un bioloģisks materiāls;

– Individuāli pielāgota forma.

Kā saņemt savu individuāli izgatavoto ortozi?

1. Pārliecinies, ka ārstējošais ārsts ir devis atļauju CastPrint ortozes izmantošanai; 2. Sazinies ar Klīnika DiaMed un piesaki vizīti; 3. Vizītes laikā tiks veikta traumētās viets skenēšana, lai varētu veikt 3D ortozes izgatavošanu. 4. Individuālā ortoze tiek izgatavota aptuveni 3 darba dienu laikā (par atsevišķu samaksu ortozi iespējams saņemt 24 stundu laikā). Tiklīdz tā būs gatava ar Jums sazināsies. 5. Nēsāšanas ilgums ir atkarīgs no ārstējošā ārsta norādījumiem.

CENAS 
Uzzināt vairāk

Matīss Zolmanis

Traumatologs-ortopēds

Pieteikties vizītei
Uzzināt vairāk

Ģirts Bērziņš

Traumatologs-ortopēds, osteopāts

Pieteikties vizītei
Uzzināt vairāk

Kaspars Lagzdiņš

Traumatologs-ortopēds

Pieteikties vizītei

Praktizējošais traumatologs, ortopēds ar plašām klīniskām un akadēmiskām zināšanām par mīksto audu, locītavu un kaulu traumatiskiem bojājumiem vai ortopēdiskajām slimībām. Specializējies osteoartrīta konservatīvajā (neķirurģiskajā) un ķirurģiskajā (veic gūžu un ceļu locītavu endoprotezēšanas un endoprotēzes revīzijas operācijas) ārstēšanā.

Veic arī konsultācijas par mīksto audu, locītavu un kaulu traumatiskiem bojājumiem vai citām ortopēdiskajām slimībām – palīdzēs uzstādīt diagnozi un nozīmēt ārstēšanu, nosūtīt uz izmeklējumiem, interpretēt analīžu rezultātus, koriģēt ārstēšanu dinamikā.

Vismaz 15 gadu pieredze ar locītavu sāpju ārstēšanu, izmantojot gan medikamentozo neinvazīvo, gan invazīvo ārstēšanu – veic locītavu intra- un paraartikulārās blokādes un injekcijas, piemeklējot optimāli vajadzīgo medikamentu Jūsu organismam.

Vairāku starptautisko publikāciju autors, piedalījies gan kā lektors, gan kā dalībnieks starptautiskajos kongresos Baltijas valstīs, Vācijā, Francijā, Lielbritānijā, Šveicē, Austrijā, Spānijā, Čehijā, Zviedrijā, Itālijā, Turcijā, Brazīlijā, Dienvidāfrikā, Omānā.

2019. gadā saņēma Latvijas Medicīnas Fonda Zariņu studiju ceļojuma stipendiju, lai papildinātu zināšanas Ņujorkā, ASV.

Galvenie pētniecības virzieni – inovācijas un atsāpināšana traumatoloģijā un ortopēdijā.

Piedalījies jauno pretsāpju medikamentu (Skudexa) un antikoagulantu klīniskajā izpētē.

2019. gadā aizstāvēja promocijas darbu “Ceļa locītavas endoprotezēšana, pielietojot digitālo plānošanu – prospektīvs, randomizēts, kontrolēts, maskēts pētījums”.

LR patenta “Paņēmiens femorālā komponenta pozīcijas digitālai noteikšanai pirms ceļa locītavas frontālās deformācijas koriģēšanas” autors.

Latvijas Univesitātes Medicīnas fakultātes docents, kursa “Traumatoloģija un ortopēdija” vadītājs, rezidentūra apakšprogrammas “Traumatoloģija, ortopēdija” vadītājs.

Uzzināt vairāk

Dr. Sergejs Zadarožnijs

Traumatologs-ortopēds

Pieteikties vizītei