Psihologs

Psihologs

Psihologs ir speciālists ar augstāko izglītību psiholoģijaszinātnē. Psihologi pārvalda zināšanas par cilvēka uzvedības modeļiem, domāšanas veidu, attiecībām ar citiem cilvēkiem.

 

  • Konsultācijas jauniešiem un pieaugušajiem, ja ciešat no akūta vai hroniska stresa un trauksmes (sociālā trauksme, panikas lēkmes, veģetatīvā distonija, u.c.), ilgstošu nomāktību, izdegšanu, depresiju, uzvedības traucējumiem (agresiju, dusmu lēkmēm), pašvērtējumu un nepārliecinātību par sevi, sarežģītām attiecībām ar apkārtējiem (konflikti, šķiršanās, grūtības veidot attiecības, vientulība), krīzes situācijām.
  • Intelekta un emocionālās sfēras psiholoģiskā izpēte jauniešiem un pieaugušajiem.

Cenrādis

Invazīvā radiologa konsultācija, prof. K. Kupčs
65.00 €
Invazīvā radiologa konsultācija
60.00 €
Anesteziologa konsultācija
55.00 €
Reimatologa konsultācija
55.00 €
Psihologa konsultācija
55.00 €

Speciālisti

Zane Jankovska

Klīniskais psihologs

Zane Jankovska

Klīniskais psihologs

Zane Jankovska

Klīniskais psihologs

Specializācija

Apguvusi krīzes intervenci krīžu un konsultāciju centrā Skalbes.
Sniedzu konsultācijas jauniešiem un pieaugušajiem, ja ciešat no akūta vai hroniska stresa un trauksmes (sociālā trauksme, panikas lēkmes, veģetatīvā distonija, u.c.), ilgstošu nomāktību, izdegšanu, depresiju, uzvedības traucējumiem (agresiju, dusmu lēkmēm), pašvērtējumu un nepārliecinātību par sevi, sarežģītām attiecībām ar apkārtējiem (konflikti, šķiršanās, grūtības veidot attiecības, vientulība), krīzes situācijām.
Veicu intelekta un emocionālās sfēras psiholoģisko izpēti jauniešiem un pieaugušajiem.