fbpx

Terapeitiskais dienas stacionārs

Terapeitiskais dienas stacionārs
Ķirurģiskais dienas stacionārs

Terapeitiskajā dienas stacionārā tiek veikti dažādu sarežģītības pakāpju diagnostikas izmeklējumi, piemēram HOLTERA monitorēšana (24st un 48st), ASINSSPIEDIENA monitorēšana ( 24st ), elektrokardiogrammas izmeklējums, kā arī dažādas injekcijas, i/v manipulācijas (sistēmas), ņemtas asins analīzes (šīm procedūrām un izmeklējumiem ir nepieciešams ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījums), 3D ģipša izgatavošana un arī veikti uztura DNS testi. Lai nodrošinātu atsevišķu izmeklējumu augstāko precizitāti un nepieciešamos apstākļus ir situācijas, kad izmeklējumus iesaka veikt stacionārā, profesionāla personāla uzraudzībā.

“Klīnikā DiaMed” dienas stacionārs ir iekārtots atbilstoši mūsdienu prasībām, un tajā strādā pieredzējuši, zinoši un atbildīgi speciālisti. Šeit pacienti saņem augstākās kvalitātes medicīnisko aprūpi komfortablos apstākļos un iespējami īsā laika periodā. Mājīgi iekārtotās telpas un ērtie uzturēšanās apstākļi padara pacienta atrašanos dienas stacionārā patīkamu un ļauj pilnībā nodoties atveseļošanās procesam.

Uzturēšanās nepieciešamība un laiks, kas ir jāpavada dienas stacionārā, ir atkarīgi no ārstēšanas un veicamās medicīniskās manipulācijas.

Dienas stacionāra darba laiks: P-Pk: 8:00-17:00 Operācijas dienas stacionārā tiek veiktas piektdienās un sestdienās, kā arī stacionāra darba laiks tiek pielāgots veicamo operāciju skaitam un sarežģītībai.

Ēdināšana dienas stacionārā netiek nodrošināta, bet tuvākajā apkārtnē ir pieejamas vairākas kafejnīcas.

Lai pierakstītos uz dienas stacionāru, jāzvana pa telefona nr.+371 27873073

Dienas stacionārs sniedz ārstniecības vai diagnostikas pakalpojumus, kuru sarežģītības, risku vai laikietilpības dēļ, nav iespējams sniegt ambulatori, tomēr nav nepieciešama uzņemšana stacionārā.