fbpx

TELERADIOLOĢIJA

MAGNĒTISKĀ REZONANSE
NEIROMIOGRĀFIJA
HOLTERA MONITORĒŠANA
DATORTOMOGRĀFIJA
EEG UN MIEGA EEG
ASINSSPIEDIENA MONITORINGS
DOPLEROGRĀFIJA/USG
EKG, VEM
TELERADIOLOĢIJA

Jaunākā un jaudīgākā iekārta, ar kuras palīdzību tiek veikts diagnosticējošais izmeklējums, ir tikai daļa no slimības diagnostikas procesa. Tikpat svarīgi, ja ne vēl nozīmīgāki, ir šo izmeklējumu rezultātu skaidrojumi un apraksts. Dažkārt klīnikām, it īpaši provincē, ir jaunas un kvalitatīvas iekārtas, taču pietrūkst augsti kvalificēti radiologi, kas var aprakstīt iegūtos rezultātus.

Teleradioloģija ir attālināta aprakstu veikšana radioloģiskajiem izmeklējumiem

 

Tas nozīmē, ka ārsts radiologs var veikt izmeklējumu analīzi un attēla aprakstu attālināti – fiziski atrodoties citā vietā.

Pateicoties teleradioloģijai, ikvienam ir pieejamas augsti kvalificētu radiologu, t.sk. ar šauru specializāciju, konsultācijas. Gan ārstiem, gan pacientiem tas ļauj saņemt precīzāku diagnostiku un kvalitatīvus izmeklējumu aprakstus. Piemēram, ja magnētiskās rezonanses, rentgena vai datortomogrāfijas izmeklējumi veikti Rēzeknē, lai uzzinātu to rezultātus, nav jādodas uz Rīgu. Rēzeknes ārsts var nosūtīt attēlus uz klīniku “DiaMed”, kur augsti kvalificēts radiologs veic diagnostiku un slēdzienu nosūta atpakaļ uz Rēzekni. Šādā veidā kvalitatīvus diagnostikas rezultātus var iegūt pat dažu stundu laikā.

Attālinātā diagnostika un aprakstu veikšana sniedz pilnvērtīgu informāciju par veikto izmeklējumu. Izmeklējuma laikā iegūtos attēlus analizē augsti kvalificēti speciālisti, kuri sagatavo precīzu un detalizētu attēlu aprakstu, kas palīdz ārstējošam ārstam veikt turpmāko diagnostiku un izvēlēties efektīvāko ārstēšanu.

Klīnikā “DiaMed” aprakstus veic Latvijas labākie invazīvie radiologi, kuru slēdzieniem uzticas gan pacienti, gan ārsti!

Izmeklējuma apraksta sagatavošanas un nosūtīšanas laiks lielā mērā ir atkarīgs no izmeklējuma veida un specifikas. Par katru gadījumu vienojamies atsevišķi.

Uzzināt vairāk

Evija Olmane

Radiologs - diagnosts

Uzzināt vairāk

Sarmīte Dzelzīte

Radiologs