Masāžas

Masāžas

Masāžas

Ārstnieciskā masāža uzlabo ķermeņa fizisko stāvokli, kā arī atjauno garīgu un emocionālu līdzsvaru. Šo terapiju izmanto slimību ārstēšanai un profilaksei. Procedūras laikā speciālists var veikt pilnu vai daļēju ķermeņa masāžu, kā arī izmantot citas terapeitiskas metodes. Ārstnieciskā masāža ieteicama cilvēkiem pēc traumām, kā arī muskuļu un skeleta sistēmu saslimšanām rehabilitācijas periodā. Ar tās palīdzību uzlabojas limfas un asins rite, atjaunojas kustīgums, tā labvēlīgi iedarbojas uz muskuļiem, saitēm, kaulu sistēmu un ādu, palīdz nervu, un citu saslimšanu ārstēšanā, kā arī novērst stresa radīto spriedzi muskuļos, sāpes, pietūkumus, spazmas un paātrina bojāto audu atjaunošanos. Procedūras ilgums: 30 min.- 1,5 stunda.

JAUNUMS!

Manuālā limfodrenāžas masāža kājām

Limfodrenāžas masāža palīdz noņemt tūsku un uzlabo limfas cirkulāciju organismā. Limfodrenāžas masāža sastāv no ritmiskām, vieglām paņēmienu sērijām ap limfvadiem un apkārtesošajam audiem, palīdzot limfai plūst uz sirdi, tādējādi novēršot tūsku bojātajā rajonā.

Visbiežāk limfātiskās tūskas veidošanos veicina:

  • Sēdošs darbs un mazkustīgs dzīvesveids
  • Venozā mazspēja
  • Limfas atteces traucējumi pēc operācijām (gūžas, ceļu locītavu endoprotezēšanas, pēc kaulu lūzumiem e.c.)

Limfodrenāžas masāžas paņēmieni paātrina limfas cirkulāciju un liekā šķidruma izvadīšanu no organisma.

Limfodrenāžas masāžu izmanto arī skaistuma procedūrās kā pretcelulīta masāžu –  no organisma tiek izvadīts liekais šķidrums un šlakvielas, tāpēc– mazinās ādas nelīdzenumi un „apelsīnu miziņas” izskats un līdz ar uzlaboto vielmaiņu iespējams svara samazinājums.