Ķirurģiskais dienas stacionārs

Ķirurģiskais dienas stacionārs

Ķirurģiskajā dienas stacionārā labāko ārstu vadībā tiek veiktas dažādas operācijas NEIROĶIRURĢIJĀ, PROKTOLOĢIJĀ, BLEFAROPLASTIKĀ UN ESTĒTISKAJĀ PROKTOLOĢIJĀ. Dienas stacionārā nodrošinās pirms un pēc operācijas aprūpi. Patīkamā un mierīgā vide, kā arī profesionālais personāls ļaus atgūties pēc procedūrām vien pāris stundu laikā.

Klīnikā “DiaMed” dienas stacionārs ir iekārtots atbilstoši mūsdienu prasībām, un tajā strādā pieredzējuši, zinoši un atbildīgi speciālisti. Šeit pacienti saņem augstākās kvalitātes medicīnisko aprūpi komfortablos apstākļos un iespējami īsā laika periodā. Mājīgi un iekārtotās telpas un ērtie uzturēšanās apstākļi padara pacienta atrašanos dienas stacionārā patīkamu un drošu, kas ļauj pilnībā nodoties atveseļošanās procesam.

Kā pierakstītes?

Ēdināšana dienas stacionārā netiek nodrošināta, bet tuvākajā apkārtnē ir pieejamas vairākas kafejnīcas.

Ja plānota operācija, pēc sākotnējās operējošā ārsta konsultācijas, kurā speciālists sniedz visu nepieciešamo informāciju par izmeklējumiem un analīzēm, kas nepieciešamas lai sagatavotos operācijas veikšanai, sazinoties ar dienas stacionāra personālu, nosaka konkrētu operācijas datumu.

Dienas stacionāra sniedz ārstniecības pakalpojumus, kur pacientam ārstēšana un veselības aprūpe tiek nodrošināta nepilnu diennakti (dienu) un ir nepieciešama pacienta novērošana pēc operācijas, manipulācijas (procedūras) veikšanas ne mazāk par trim stundām diennaktī.

P-Pk: 8:00-17:00

Darba laiks

+371 27873073

Pierakstiem

  • !Uzturēšanās nepieciešamība un laiks, kas ir jāpavada dienas stacionārā, ir atkarīgi no ārstēšanas un veicamās medicīniskās manipulācijas.

Cenrādis

PROKTOLOĢISKĀS OPERĀCIJAS
Hemoroīdu operācija ar LPS Diožu lāzeri I,II pakāpe
775.00 €
Hemoroīdu operācija ar LPS Diožu lāzeri III pakāpe
816.00 €
Citas proktoloģiskas operācijas ar LPS Diožu lāzeri
816.00 €
Hemoroīdu operācija HAL modifikācija (I, II pakāpe)
477.00 €
Hemoroīdu operācija HAL-RAR modifikācija (III, IV pakāpe)
513.00 €
Anālā sfinktera nepietiekamības ārstēšana ar mazinvazīvu metodi
600.00 €
Hemoroīdu operācija un plīsuma ekscīzija
715.00 €
Hemoroīdu operācija un polipu/veidojumu rezekcija
715.00 €
Hemoroidu operācija un ārējo mezglu ekscīzija
595.00 €
ACU PLAKSTIŅU KOREKCIJA
Augšējo vai apakšējo plakstiņu korekcija (lokālajā narkozē). Paketē ietilpst: Operācija, Lokālā anestēzija, Īslaicīga uzturēšanās dienas stacionārā līdz 1stundai, Analīzes, Pēcoperācijas acu kopšanas pakete, Brūču pārsiešana ar šuvju izņemšanu, Atkārtota plastikas oftalmoķirurga konsultācija.
1007.00 €
Augšējo vai apakšējo plakstiņu korekcija (vispārējā narkozē). Paketē ietilpst: Operācija, Vispārējā narkoze 1.st., Analīzes, Pēcoperācijas acu kopšanas pakete, Īslaicīga uzturēšanās dienas stacionārā līdz 1stundai, Brūču pārsiešana ar šuvju izņemšanu, Atkārtota plastikas oftalmoķirurga konsultācija
1360.00 €
Augšējo un apakšējo plakstiņu korekcija (lokālajā narkozē). Paketē ietilpst: Operācija lokālā anestēzijā, Analīzes, Pēcoperācijas acu kopšanas pakete, Īslaicīga uzturēšanās dienas stacionārā līdz 1stundai, Brūču pārsiešana ar šuvju izņemšanu, Atkārtota plastikas oftalmoķirurga konsultācija
1557.00 €
Augšējo un apakšējo plakstiņu korekcija (vispārējā narkozē). Paketē ietilpst: Operācija, EKG, Analīzes, Pēcoperācijas acu kopšanas pakete, Īslaicīga uzturēšanās dienas stacionārā līdz 1stundai, Brūču pārsiešana ar šuvju izņemšanu, Vispārējā anestēzija(endotraheālā/laringeālā maska) pirmā stunda, Piemaksa pie vispārējās anestēzijas par katru nākamo stundu, Anesteziologa konsultācija, Atkārtota plastikas oftalmoķirurga konsultācija
1860.00 €
Augšējo vai apakšējo plakstiņu korekcija (lokālajā narkozē) ārpus paketes
950.00 €
Augšējo un apakšējo plakstiņu korekcija (vispārējā narkozē) ārpus paketes
1450.00 €
Augšējo un apakšējo plakstiņu korekcija (lokālajā narkozē) ārpus paketes
1450.00 €
NEIROĶIRURĢISKĀS OPERĀCIJAS
Mikrodiskektomija
1250.00 €
Mikroforaminotomija
1250.00 €
Perifērā nerva dekompresija elkoņa līmenī (kubitālais parastais)
450.00 €
Perifērā nerva dekompresija ar transpozīciju (Kubitālais ar nerva transpozīciju)
650.00 €
Diska trūces operācija, konvencionāla
700.00 €
KIRURĢISKĀS OPERĀCIJAS
Nabas trūce
480.00 €
Vēdera sienas trūce
480.00 €
Ādas/zemādas veidojumu ekstirpācija (līdz 5 cm)
150.00 €
Ādas/zemādas veidojumu ekstirpācija (virs 5 cm)
200.00 €
GINEKOLOĢISKĀS OPERĀCIJAS
Intīmās zonas atjaunināšana ar PRP
300.00 €
Mazo kaunuma lūpu redukcija
750.00 €
Ginekoloģiskās injekcijas ar Neauvia organic hialuronskābi intīmajā zonā
300.00 €

Personāls