Veic pierakstu zaļā vai dzeltenā koridora ietvaros.

12. Oktobris, 2023.

Magnētiskā rezonanse, Datortomogrāfija un Ultrasonogrāfija Klīnikā DiaMed pieejama ārpus piešķirtā kvotu daudzuma, sekojošos gadījumos:

Zaļais koridors

Pacientiem ar aizdomām par onkoloģisku saslimšanu: Ja ģimenes ārstam rodas aizdomas par onkoloģisku slimību, ārsts izsniedz nosūtījumu noteiktu valsts apmaksātu izmeklējumu veikšanai. Šie izmeklējumi tiek veikti 10 darbdienu laikā no pierakstīšanās dienas un ārpus kopējā ārstniecības iestādei noteiktā valsts finansējuma ("kvotas").

Dzeltenais koridors

Pacientiem ar ļaundabīgo audzēju recidīvu: Nosūtījumā ģimenes ārsts vai ārsts speciālists norāda: attiecīgo onkoloģiskās slimības diagnozes kodu pēc SSK-10 klasifikatora; pacienta sūdzības un slimības simptomus, fizikālās atradnes datus, kas apliecina aizdomas par noteiktas lokalizācijas onkoloģiskās slimības recidīvu; datus no veiktiem izmeklējumiem, kas liecina par recidīvu, ja tādi ir pieejami; pacientu grupu “C2P –Ļaundabīgo audzēju recidīvu primāra diagnostika”. Šie izmeklējumi tiek veikti 10 darbdienu laikā no pierakstīšanās dienas un ārpus kopējā ārstniecības iestādei noteiktā valsts finansējuma ("kvotas").