fbpx

Mūsu komanda

Akūtas un hroniskas muskuloskeletālās saslimšanas, traumas un to sekas, tajā skaitā, saistītām  ar sporta aktivitātēm un novecošanas procesu, diagnostika, ārstēšana un rehabilitācijas plāna izstrādāšana.

Izvērtē un novērš sāpju izraisītus funkcionālus traucējumus, neiroloģisku saslimšanu, galvas un muguras smadzeņu bojājuma seku, tajā skaitā, spasticitātes izraisītus fukcionālus traucējumus

Veic locītavu un mīksto audu ultrasonogrāfiju un infiltrācijas injekcijas, tajā skaitā, blokādes un hialuronskābes preparātu ievadīšanu

 

Latvijas, Eiropas un Pasaules Rehabilitologu asociāciju biedre.

Stažējās ārzemju klīnikās: LMU Klinikum der Universität München (Vācija) 2018.g, Hacettepe University Hospital (Turcija) 2017.g, University Rehabilitation Institute Republic of Slovenia 2016.g, St.Franziskus Hospital Münster (Vācija) 2013.g un Vivantes Klinikum im Friedrichshain (Vācija)  2012.g.

Locītavu un mīksto audu ultrasonogrāfijas metodi vairākus mēnešus apguvusi starptautiski slavena prof. Ozcakara vadībā, kā arī papildinot savas prasmes meistarklasēs un praktiskos kursos.

Uzzināt vairāk

Dr. Anna Petrovska

Rehabilitoloģe

Pieteikties vizītei