fbpx

Dienas stacionārs

Neiroķirurģija
Acu plakstiņu operācijas
Dienas stacionārs
Estētiskā proktoloģija
Ginekoloģija
Proktoloģija

Doma par ilgstošu uzturēšanos slimnīcā bieži vien ir iemesls, kas attur cilvēku no ārstēšanās stacionārā un tas, aizbildinoties ar aizņemtību, arvien atliek veselības problēmu risināšanu uz nākotni.

 

Nereti ir situācijas, kad cilvēkam dažādu apstākļu dēļ ir ļoti sarežģīti rast vairākas dienas, lai izrautos no mājas vai darba, lai veiktu sarežģītākus izmeklējumus vai ārstnieciskas manipulācijas.

Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, medicīniskas manipulācijas, kas kādreiz prasīja vairākas dienas, tagad var veikt vienas dienas laikā. Šādam mērķim ir izveidots dienas stacionārs, kas dod iespēju pacientam veikt diagnostiku un saņemt ārstēšanu gandrīz nemainot savu ierasto dzīves un darba režīmu.

Dažu stundu laikā pacients saņem sev nepieciešamo ārstēšanu vai izmeklējumus un jau tajā pašā dienā var doties mājās. Dienas stacionārā ārsti veic gan sarežģītus diagnostiskos izmeklējumus, gan operācijas un manipulācijas, gan konservatīvo ārstēšanu un rehabilitāciju. Pacientam šeit ir jāuzkavējas tikai tik ilgi, kamēr notiek ārstniecības process.

Klīnikā “DiaMed” dienas stacionārs ir iekārtots atbilstoši mūsdienu prasībām, un tajā strādā pieredzējuši, zinoši un atbildīgi speciālisti. Šeit pacienti saņem augstākās kvalitātes medicīnisko aprūpi komfortablos apstākļos un iespējami īsā laika periodā. Mājīgi iekārtotās telpas un ērtie uzturēšanās apstākļi padara pacienta atrašanos dienas stacionārā patīkamu un ļauj pilnībā nodoties atveseļošanās procesam.

Uzturēšanās nepieciešamība un laiks, kas ir jāpavada dienas stacionārā, ir atkarīgi no ārstēšanas un veicamās medicīniskās manipulācijas.

 

  • Akūtu un hronisku muguras sāpju ārstēšana,
  • Asinsspiediena problēmu risināšana (diagnostika un ārstēšana),
  • Bronhīta un pneimonijas ārstēšana,
  • Gremošanas orgānu slimību ārstēšana,
  • Astēnijas pēc virusu un bakteriālo infekciju ārstēšana,
  • Urīnceļu infekcijas diagnostika un arstēšana (cistits, pielonefrīts)