fbpx

Ķirurģiskais dienas stacionārs

Terapeitiskais dienas stacionārs
Ķirurģiskais dienas stacionārs

Ķirurģiskajā dienas stacionārā labāko ārstu vadībā tiek veiktas dažādas operācijas NEIROĶIRURĢIJĀ, PROKTOLOĢIJĀ UN ESTĒTISKAJĀ PROKTOLOĢIJĀ. Dienas stacionārā nodrošinās pirms un pēc operācijas aprūpi. Patīkamā un mierīgā vide, kā arī profesionālais personāls ļaus atgūties pēc procedūrām vien pāris stundu laikā.

Klīnikā “DiaMed” dienas stacionārs ir iekārtots atbilstoši mūsdienu prasībām, un tajā strādā pieredzējuši, zinoši un atbildīgi speciālisti. Šeit pacienti saņem augstākās kvalitātes medicīnisko aprūpi komfortablos apstākļos un iespējami īsā laika periodā. Mājīgi un iekārtotās telpas un ērtie uzturēšanās apstākļi padara pacienta atrašanos dienas stacionārā patīkamu un drošu, kas ļauj pilnībā nodoties atveseļošanās procesam.

!Uzturēšanās nepieciešamība un laiks, kas ir jāpavada dienas stacionārā, ir atkarīgi no ārstēšanas un veicamās medicīniskās manipulācijas.

 

Dienas stacionāra darba laiks: P-Pk: 8:00-17:00 Operācijas dienas stacionārā tiek veiktas piektdienās un sestdienās, kā arī stacionāra darba laiks tiek pielāgots veicamo operāciju skaitam un sarežģītībai.

Ēdināšana dienas stacionārā netiek nodrošināta, bet tuvākajā apkārtnē ir pieejamas vairākas kafejnīcas.

Lai pierakstītos uz dienas stacionāru, jāzvana pa telefona nr.+371 27873073

Ja plānota operācija, pēc sākotnējās operējošā ārsta konsultācijas, kurā speciālists sniedz visu nepieciešamo informāciju par izmeklējumiem un analīzēm, kas nepieciešamas lai sagatavotos operācijas veikšanai, sazinoties ar dienas stacionāra personālu, nosaka konkrētu operācijas datumu.

Dienas stacionāra sniedz ārstniecības pakalpojumus, kur pacientam ārstēšana un veselības aprūpe tiek nodrošināta nepilnu diennakti (dienu) un ir nepieciešama pacienta novērošana pēc operācijas, manipulācijas (procedūras) veikšanas ne mazāk par trim stundām diennaktī.

Uzzināt vairāk