fbpx

Dienas stacionārs

Terapeitiskais dienas stacionārs
Ķirurģiskais dienas stacionārs

                                                  

Doma par ilgstošu uzturēšanos slimnīcā bieži vien ir iemesls, kas attur cilvēku no ārstēšanās stacionārā un tas, aizbildinoties ar aizņemtību, arvien atliek veselības problēmu risināšanu uz nākotni. Šīs sajūtas ir pilnībā saprotamas un, lai palīdzētu pacientiem mazināt trauksmi un nepatīkamās domas, kas saistās ar gaidāmo procedūru vai palikšanu palātā, esam ierīkojuši mājīgu dienas stacionāru. Šobrīd daudzas manipulācijas, kuru veikšana prasīja vairākas dienas, aizņem vien pāris stundas un tās viegli var veikt vienas dienas ietvaros. Tieši šādam nolūkam ir radīts dienas stacionārs. 

Dažu stundu laikā pacients saņem sev nepieciešamo ārstēšanu vai izmeklējumus un jau tajā pašā dienā var doties mājās. Dienas stacionārs dalās divās daļās – ķirurģiskais dienas stacionārs, kurā tiek veiktas neiroķirurģijas, proktoloģijas un estētiskās proktoloģijas operācijas un terapeitiskais dienas stacionārs, kurā ārsti veic sarežģītus diagnostikas izmeklējumus, tajā skaitā Holtera monitorēšanu, asinsspiediena monitorēšanu 24h, elektrokardiogrammas izmēklējumus, pirms un pēc operācijas terapeitisko aprūpi.

Klīnikā “DiaMed” dienas stacionārs ir iekārtots atbilstoši mūsdienu prasībām, un tajā strādā pieredzējuši, zinoši un atbildīgi speciālisti. Šeit pacienti saņem augstākās kvalitātes medicīnisko aprūpi komfortablos apstākļos un iespējami īsā laika periodā. Mājīgi iekārtotās telpas un ērtie uzturēšanās apstākļi padara pacienta atrašanos dienas stacionārā patīkamu un ļauj pilnībā nodoties atveseļošanās procesam.

Uzturēšanās nepieciešamība un laiks, kas ir jāpavada dienas stacionārā, ir atkarīgi no ārstēšanas un veicamās medicīniskās manipulācijas.