Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Ultrasonogrāfija

ārsti

Invazīvais radiologs

Internists, radiologs

Reimatologs

Radiologs

US speciālists

Radiologs

Vēl pirms neilga laika ārsta zināšanām un pieredzei talkā nāca tikai daži izmeklējumu veidi, kas bija plaši pieejami, starp tiem minami asins un urīna analīzes, kas sniedza papildus informāciju par pacienta veselību. Arī tagad šie izmeklējumi nav zaudējuši savu nozīmīgumu, taču bieži vien ar tiem nepietiek, lai ātri un precīzi atklātu pacienta saslimšanu un noteiktu labāko ārstēšanu. 

 

Ultrosonogrāfija – ātra un precīza diagnostikas metode 

Ultrosonogrāfija (USG) ir viena no plašāk izmantotajām izmeklēšanas metodēm, kas ātri un precīzi palīdz diagnosticēt saslimšanu. Tās pamatā ir ultraskaņas spēja atšķirīgi atstaroties no 

orgāniem un audiem, un tas ļauj noteikt audu izmaiņas un patoloģisku procesu klātbūtni tajos. 

Ultrosonogrāfija ir nesāpīga un veselībai nekaitīga, tai nav vecuma ierobežojuma. Nekaitīguma dēļ to ir iespējams atkārtot neierobežotu skaitu reižu, tai skaitā bērniem un grūtniecēm. Balstoties uz ultrosonogrāfijas izmeklējumiem, ārsts saņem izsmeļošu informāciju par pacienta veselības stāvokli, turklāt ļoti īsā laikā. 

 

Kā sagatavoties ultrosonogrāfijas izmeklējumam?

Uz izmeklējumu norīko ārstējošais ārsts. Nākot uz ultrasonogrāfiju jāņem vērā:

Ultrasonogrāfija

  • uz izmeklējumiem vēdera dobuma orgāniem jāierodas tukšā dūšā: nedrīkst ēst 6-8 stundas pirms izmeklējuma, bet dzert (sulas, tēju, ūdeni) ir atļauts un pat ieteicams;
  • urīnpūšļa izmeklēšanai tam ir jābūt mēreni pilnam, bet ne pārpildītam, klientam nav jāizjūt izteikts diskomforts;
  • kakla, vairogdziedzera, locītavu, krūšu un asinsvadu izmeklējumiem iepriekšēja sagatavošanās nav nepieciešama.

Dažkārt, lai vizualizētu izmeklējamos orgānus vai audu apgabalus, ir nepieciešama kontrastvielas ievadīšana. Par kontrastvielas ievadīšanas nepieciešamību radiologs lemj individuāli. 

Atkarībā no izmeklējuma procedūra parasti ilgst 15–45 minūtes. Rezultātus pacients var saņemt uzreiz pēc izmeklējuma vai pa e-pastu par to saņemot informāciju reģistratūrā.

 

Kompleksā pieeja diagnostikai un ārstēšanai

Uz ultrasonogrāfiju nosūta ārstējošais ārsts. Mūsu klīnika nodrošina pilnvērtīgu medicīnisku aprūpi, sākot ar slimību diagnostiku un beidzot ar ārstēšanu un rehabilitāciju. Iegūt norīkojumu uz izmeklējumu un to veikt, kā arī saņemt pilnvērtīgu konsultāciju par saslimšanas diagnostiku un ārstēšanu varat vienuviet – mūsu klīnikā, pie mūsu speciālistiem.

Ja pacientam ir ģimenes ārsta nosūtījums uz izmeklējumu un ģimenes ārsts ir līgumattiecībās ar Nacionālo veselības dienestu, tad valsts apmaksātu ultrasonogrāfijas izmeklējumu apmaksā NVD. 

Atzvani

Pasūtīt karti

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties pakalpojumu lapa