Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Traumatoloģija un ortopēdija

ārsti

Traumatologs ortopēds

Traumatologs

Traumu gadījumos pirmo palīdzību pacients parasti saņem slimnīcas uzņemšanas nodaļā vai traumpunktā. Lai saņemtu turpmāko ārstēšanu, pacients vēršas pie traumatologa. Novēlota ārstēšanās pie traumatologa vai nepilnīga medicīniska aprūpe var novest pie liekiem sarežģījumiem un nesniegt iecerēto izveseļošanos.

Kad griezties pēc palīdzības pie ortopēda – traumatologa? Traumatoloģija un ortopēdija

Jo ātrāk pēc negadījuma – jau pirmajās dienās pēc traumas, pacients vēršas pēc kvalitatīvas traumatologa konsultācijas, jo ātrāk un vieglāk norit izārstēšanās process. Tāpat arī pacientiem ar novēlotām vai sarežģītām traumām, tai skaitā tādām, kuru ārstēšana jau veikta citviet, bet nav sasniegti iecerētie mērķi, ir svarīgi laicīgi saņemt kvalitatīvu ortopēda – traumatologa konsultāciju un ārstēšanu.

Ortopēda – traumatologa konsultācijas laikā tiek precizēta diagnoze, izstrādāts ārstēšanas plāns un vieta, nepieciešamības gadījumā organizēta un veikta operācija.

Locītavu endoskopiskās operācijas

Klīnikā ir iekārtota specializēta operāciju zāle locītavu endoskopiskām operācijām, līdz ar to esam specializējušies veikt operācijas pacientiem ar šādām diagnozēm:

  • ceļa locītavā: meniska plīsums, saišu plīsumi, skrimšļa iekaisumi, atslāņojošais osteohondrīts u.c. bojājumi;
  • pleca locītavā: rotatoru sindroms, rotatoru plīsums, atdures („impingement”) sindroms, m. biceps brachii cīpslas iekaisums, nestabilitāte, ieraduma mežģījums u.c.
  • pēdas locītavā: skrimšļa bojājums pēc traumas, iedzimtas pataloģijas, piemēram, „os trigonum” u.c.
  • Locītavu problēmas, osteoartrītus, entezītus ārstējam izmantojot arī konservatīvo terapiju – veicot injekcijas locītavās vai ap tām un ievadot kortikosteroīdus, hialuronāta, kā arī citus šim nolūkam paredzētos preparātus.

Ko darīt, lai saņemtu sev piemērotāko ārstēšanu?

Piemērotāko ārstēšanas metodi izvērtē un izvēlas ārstējošais traumatologs–ortopēds. Nākot uz konsultāciju pie ārsta, ņemiet līdzi visu ar Jūsu veselību saistīto informāciju – iepriekš veikto izmeklējumu un analīžu rezultātus, ārstniecības iestāžu izrakstus, konsultantu slēdzienus u.tml. Pirms invazīvās manipulācijas veikšanas ārsts informē pacientu par veicamām darbībām, lai sagatavotos operācijai.

Traumatologa-ortopēda konsultācija ilgst 30 minūtes. Invazīvās terapijas manipulācijas un operācijas ilgums ir atkarīgs no tās veida un pacienta veselības stāvokļa. Ja nepieciešams, pacients dienas stacionārā saņem pēcoperācijas aprūpi, kuras ilgums ir atkarīgs no veiktās manipulācijas vai operācijas. Traumatoloģija un ortopēdija

Klīnika “DiaMed” nodrošina visaptverošu medicīnisku palīdzību, sākot ar slimību diagnostiku un beidzot ar ārstēšanu un rehabilitāciju. Iegūt izsmeļošu konsultāciju un atbilstošu ārstēšanu Jūs varat vienuviet – mūsu klīnikā, pie mūsu speciālistiem. 

Atzvani

Pasūtīt karti

Traumatoloģija un ortopēdija

cenrādis

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties pakalpojumu lapa