Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Teleradioloģija

ārsti

Radiologs - diagnosts

Radiologs

Jaunākā un jaudīgākā iekārta, ar kuras palīdzību tiek veikts diagnosticējošais izmeklējums, ir tikai daļa no slimības diagnostikas procesa. Tikpat svarīgi, ja ne vēl nozīmīgāki, ir šo izmeklējumu rezultātu skaidrojumi un apraksts. Dažkārt klīnikām, it īpaši provincē, ir jaunas un kvalitatīvas iekārtas, taču pietrūkst augsti kvalificēti radiologi, kas var aprakstīt iegūtos rezultātus.

 

Teleradioloģija ir attālināta aprakstu veikšana radioloģiskajiem izmeklējumiem 

Tas nozīmē, ka ārsts radiologs var veikt izmeklējumu analīzi un attēla aprakstu attālināti – fiziski atrodoties citā vietā. 

Teleradiologija

Pateicoties teleradioloģijai, ikvienam ir pieejamas augsti kvalificētu radiologu, t.sk. ar šauru specializāciju, konsultācijas. Gan ārstiem, gan pacientiem tas ļauj saņemt precīzāku diagnostiku un kvalitatīvus izmeklējumu aprakstus. Piemēram, ja magnētiskās rezonanses, rentgena vai datortomogrāfijas izmeklējumi veikti Rēzeknē, lai uzzinātu to rezultātus, nav jādodas uz Rīgu. Rēzeknes ārsts var nosūtīt attēlus uz klīniku “DiaMed”, kur augsti kvalificēts radiologs veic diagnostiku un slēdzienu nosūta atpakaļ uz Rēzekni. Šādā veidā kvalitatīvus diagnostikas rezultātus var iegūt pat dažu stundu laikā.
Attālinātā diagnostika un aprakstu veikšana sniedz pilnvērtīgu informāciju par veikto izmeklējumu. Izmeklējuma laikā iegūtos attēlus analizē augsti kvalificēti speciālisti, kuri sagatavo precīzu un detalizētu attēlu aprakstu, kas palīdz ārstējošam ārstam veikt turpmāko diagnostiku un izvēlēties efektīvāko ārstēšanu.
Klīnikā “DiaMed” aprakstus veic Latvijas labākie invazīvie radiologi, kuru slēdzieniem uzticas gan pacienti, gan ārsti: profesors Kārlis Kupčs (asinsvadi), dr. Sarmīte Dzelzīte (galvas izmeklējumi un mīkstie audi), dr. Ingūna Bridāne (locītavas), dr. Evija Olmane (vēdera izmeklējumi), dr. Uldis Raits (galvas un muguras izmeklējumi), dr. Justīne Deičmane (locītavas), dr. Jolanta Rozentāle (galvas un muguras izmeklējumi), dr. Ingūna Otisone (galvas un muguras izmeklējumi).
Izmeklējuma apraksta sagatavošanas un nosūtīšanas laiks lielā mērā ir atkarīgs no izmeklējuma veida un specifikas. Par katru gadījumu vienojamies atsevišķi.

Atzvani

Pasūtīt karti

Teleradioloģija

cenrādis

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties pakalpojumu lapa