Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Skaistuma injekcijas

ārsti

Cilvēka seja ir emociju spogulis, turklāt šis spogulis saglabā sevī arī šo emociju pēdas, radot sejas ādā krunciņas. Gadiem ritot, sejas āda arvien vairāk zaudē elasticitāti un mīmikas radītie iespiedumi kļūst dziļāki, paliekošāki un mēdz piešķirt cilvēkam pastāvīgi skumju, dusmīgu, nogurušu vai kādu citu sejas izteiksmi, kas neatspoguļo cilvēka patiesās emocijas pašreizējā brīdī. Tas var traucēt komunikācijā un attiecību veidošanā ar citiem cilvēkiem.

Skaistuma injekcijas pašsajūtas uzlabošanai un  dzīvespriekam Skaistuma injekcijas

Sejas kontūru korekciju arvien biežāk veic gan sievietes, gan vīrieši, tādejādi ilgāk saglabā jauneklīgu izskatu, skaistumu un dzīvesprieku, tajā pašā laikā neveicot sarežģītas operācijas.

  • Botulīna injekcijas 

Injicētais botulīna toksīns samazina nerva impulsus uz smalko sejas muskulatūru, kas rada sejas vaibstus, tādējādi novērš konkrēto muskuļu saraušanos. Pēc botulīna injekcijām āda konkrētajās zonās kļūst gluda, un injekciju vietās krunciņas izlīdzinās, bet pārējā sejas muskulatūra strādā kā parasti, tādēļ ierastā sejas izteiksme nemainās.

Medicīnā, oftalmoloģisku un neiroloģisku traucējumu ārstēšanā, kā arī novecošanas vizuālo pazīmju novēršanai botulīna injekcijas pielieto jau vairāk nekā četrdesmit gadus. Procedūra ir nesāpīga un efektīvi atsvaidzina sejas kopējo izskatu, izlīdzina nevēlamās rieviņas un grumbas. 

  • Hialuronskābes filleru injekcija

Šī injekcija izlīdzina krunciņas, piesaistot audos esošo ūdeni, tādejādi atjaunojot ādas mitrumu un tvirtumu, ļauj atgūt zudušo tilpumu lūpās un vaigos. 

Hialuronskābe mūsu ķermenī piesaista ūdeni, mitrina ādu un piešķir tai tilpumu. Novecojot organisma saražotās hialuronskābes daudzums samazinās, un hialuronskābes gela injekcija zemādā aizstāj zaudēto tās apjomu. Tomēr, laikam ritot, hialuronskābe organismā dabīgā ceļā uzsūcas un noārdās. Lai iegūtu ilgnoturīgu efektu, procedūra ir jāveic atkārtoti, lai gan dažkārt audi saglabā iegūto formu, un krunciņas atkārtoti neveidojas.

Procedūras būtība un efekts

Skaistuma injekcijas ir vienkārša un droša procedūra. Ar smalku adatu, plastikas ķirurgs injicē mikroskopisku aktīvās vielas devu. Anestēzija nav nepieciešama. Pacienti parasti izjūt šo dūrienu kā insekta dzēlienu. Praktiski uzreiz pēc procedūras var atgriezties ierastajā ikdienā.

Skaistuma injekciju rezultāts ir redzams uzreiz, un efekts saglabājas vairākus mēnešus. Injekciju vietās krunciņas izlīdzinās, taču cilvēkam raksturīgie sejas vaibsti saglabājas. Savlaicīgi veicot nelielas sejas atsvaidzināšanas procedūras, lielisku tūlītēju efektu var panākt ar mazākiem naudas un laika ieguldījumiem. Ja injekcijas veic atkārtoti, to iedarbība kļūst ilgstošāka un noturīgāka.

Ar ko sākt, lai veiktu skaistuma injekcijas? 

Konsultācijā pie plastiskā ķirurga pacients saņem izsmeļošu informāciju par skaistuma injekciju metodēm, to efektu un kopā ar ārstu izvērtē, kuras no estētiskās korekcijas procedūrām ir vispiemērotākās konkrēto problēmu risināšanā.

Procedūra parasti ilgst aptuveni 30 minūtes, līdz 1 stundai. 

Piesakieties uz konsultāciju pie plastiskā ķirurga pa tel. +371 67471788 vai mob. +371 27873073, +371 29210586 darba dienās no pl.8:00 līdz 20:00. botulīna injekcijas, skaistuma injekcijas, filleri

Atzvani

Pasūtīt karti

Skaistuma injekcijas

cenrādis

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties pakalpojumu lapa