Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Onkoloģija - Radiofrekvences ablācija (RFA)

ārsti

Invazīvais radiologs

Invazīvais radiologs

Dažkārt pacienti un ārsti saskaras ar situāciju, kad audzējs vai tā metastāzes aknās, nierēs, plaušās vai kaulos ir diagnosticēts, bet nav iespējama šī onkoloģiskā veidojuma ķirurģiska rezekcija. Tad audzēja attīstīšanos cenšas ierobežot, pielietojot ķīmijas terapiju vai starošanu, kuru efektivitāte šajos gadījumos var nedot gaidīto rezultātu.

Radiofrekvences ablācija (RFA) ir efektīva un saudzējoša dažādu audzēju veidu ārstēšanas metode aknās, kaulos, nierēs, plaušās. Veselie audi ap audzēju procedūras laikā paliek neskarti, kamēr vēža šūnas tiek iznīcinātas.

Kāda ir procedūras būtība un kā tā notiek? onkoloģija, radiofrekfrences ablācija

Procedūras laikā ārsts caur ādu ievada tievu adatu audzēja masā. Precīzu radiofrekvences adatas ievietošanu audzējā nodrošina procesa kontrole izmantojot ultrasonogrāfijas vai datortomogrāfijas aparatūru, kas ikdienā tiek izmantota vizuālajā diagnostikā un terapijas izvērtēšanā. Augstas frekvences elektriskā enerģija tiek nogādāta adatā, kas uzkarst un iznīcina audzēju. Pirms radiofrekvences ablācijas pacientam tiek veikta anestēzija. Mēnesi pēc procedūras mirušās audzēja šūnas pārvēršas rētaudos.

Radiofrekvences ablācija (RFA) ir mazinvazīva operācija ar minimālu iejaukšanos un ātru atveseļošanos. Klīnikā “DiaMed” tā tiek veikta modernā operāciju zālē, kas ir aprīkota ar mūsdienu prasībām atbilstošām tehnoloģiskām iekārtām un medicīnisko aprīkojumu. Radiofrekvences ablācijas metodi pasaulē veiksmīgi izmanto jau 20 gadus.  

 

Ko darīt, lai saņemtu sev piemērotāko ārstēšanu?

Ārstēšanas metodi, tās nepieciešamību un iespējamo efektivitāti izvērtē ārstējošais ārsts. Pacienta atbilstību radiofrekvences ablācijai nosaka galvenokārt divi būtiskāki faktori – audzēja izmērs un lokalizācija. Pirms manipulācijas veikšanas ārsts informē pacientu par veicamām darbībām, lai sagatavotos operācijai. 

Uz konsultāciju ņemiet līdzi visu ar Jūsu veselību saistīto informāciju – iepriekš veiktos izmeklējumu un analīžu rezultātus, ārstniecības iestāžu izrakstus, konsultantu slēdzienus u.tml. 

Radiofrekvences ablācija aptuveni ilgst 30-60 minūtes un pēc manipulācijas beigām vēl vismaz 2–3 stundas ir nepieciešams gultas režīms. Parasti tajā pašā dienā pacients dodas mājās.

Ja Jūs interesē iespēja veikt šo manipulāciju, piesakieties uz konsultāciju pie ārsta, zvanot pa tel. +371 67471788 vai mob. +371 27873073, +371 29210586 darba dienās no pl.8:00 līdz 20:00. onkoloģija radiofrekfrences ablācija

Atzvani

Pasūtīt karti

Onkoloģija - Radiofrekvences ablācija (RFA)

cenrādis

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties pakalpojumu lapa