Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Neiroķirurģija

ārsti

Audu bojājumi galvas un muguras smadzenēs, mugurkaulā vai perifērajā nervu sistēmā izraisa ļoti nopietnas veselības problēmas sākot ar sāpēm, kas izstarojas uz veselajām ķermeņa daļām, kustību ierobežojumus, kas var būt īslaicīgi un nebūtiski, līdz pat parēzei vai paralīzei. Skaidrs ir viens – nervu sistēmas saslimšanas var būt smagas un var būtiski ietekmēt cilvēka dzīves kvalitāti, tāpēc pret tām ir jāattiecas ar dziļu nopietnību.

 

Neiroķirurģijas sniegtās iespējas 

Uz galvas un muguras smadzeņu, mugurkaula, perifērās nervu sistēmas saslimšanām un to ķirurģisku ārstēšanu koncentrējas medicīnas nozare – neiroķirurģija, kas sevī apvieno neiroloģijas un ķirurģijas specialitātes. Pēc rūpīgas pacienta izmeklēšanas, atkarībā no slimības vai savainojuma rakstura, neiroķirurgs nodrošina ķirurģisku vai konservatīvu ārstēšanu.

neiroķirurģija

Cilvēka nervu sistēma ir ļoti komplicēta un arī diagnostikas un ārstēšanas metodes ir komplicētas. Ļaundabīgi un labdabīgi audzēji, kā arī traumatiski bojājumi galvā, mugurkaulā, perifēros nervos, asinsizplūdumi smadzenēs un virkne dažādu citu saslimšanu ārstē neiroķirurgi, kas bieži specializējas vēl šaurākās jomās, piemēram,tādā kā neirovaskulārā ķirurģija, kas nodarbojas ar galvas un muguras smadzeņu asinsrites traucējumu izraisīto saslimšanu ārstēšanu (aneirismas, asinsizplūdumi, asinsvadu stenozes, trombozes u.c.).
Pateicoties minimāli invazīvu ķirurģijas iekārtu un tehnoloģiju straujai attīstībai, ārstēšanas metodes neiroķirurģijā kļūst arvien saudzīgākas un palielina ārstu spēju veikt arvien sarežģītākas un pacientiem vieglāk pārciešamas operācijas un samazina komplikāciju risku. Pie šādām minimāli invazīvām metodēm pieder intervertebrāla diska termoablācija, ko pielieto diska trūces izraisīto muguras sāpju ārstēšanai, kā arī muguras dinamiskā fiksācija, ar kuras palīdzību ārstē muguras sāpes, ko izraisa nervu saknīšu nospiedums starpskriemeļu atverē, un bez tām vēl virkne saslimšanu, kuras ārstē pielietojot minimāli invazīvas un zema riska operācijas.
Pacientus konsultē un operācijas veic pieredzējuši neiroķirurgi. Klīnikas “DiaMed” operāciju zāle ir aprīkota ar modernām tehnoloģijām, atbilstoši pasaules līmeņa standartiem, un nodrošina pacientiem kvalitatīvu un drošu medicīnisku aprūpi, tai skaitā pēcoperācijas aprūpi klīnikas dienas stacionārā. 

 

Ko darīt, lai saņemtu sev piemērotāko ārstēšanu? 

Atnākot uz konsultāciju pie neiroķirurga, pacients saņem izsmeļošu informāciju par slimību, tās izraisītiem bojājumiem un iespējām tos ārstēt. Ārsts izvērtē pacienta veselības stāvokli un nosaka efektīvāko ārstēšanu. Nākot uz konsultāciju, ir ieteicams ņemt līdzi iepriekš veikto izmeklējumu un analīžu rezultātus, stacionāru izrakstus, konsultantu slēdzienus u.tml.

Neiroķirurģija

Neiroķirurģiskās manipulācijas (operācijas) ilgums ir atkarīgs no tās veida, pacienta veselības stāvokļa. Visu informāciju par ieplānoto operāciju, jautājiet savam ārstam!
Klīnika “DiaMed” nodrošina visaptverošu medicīnisku palīdzību, sākot ar diagnostiku un beidzot ar ārstēšanu un rehabilitāciju. Iegūt  izsmeļošu konsultāciju un atbilstošu ārstēšanu Jūs varat vienuviet – mūsu klīnikā, pie mūsu speciālistiem. 
Piesakieties uz konsultāciju pie ārsta pa tel. +371 67471788 vai mob. +371 27873073, +371 29210586. 

Atzvani

Pasūtīt karti

Neiroķirurģija

cenrādis

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties pakalpojumu lapa