Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Mazinvazīva asinsvadu ārstēšana

ārsti

Invazīvais radiologs Klīnikas DiaMed medicīnas direktors P.Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Diagnostiskās radioloģijas institūta vadītājs

Invazīvais radiologs

Invazīvais radiologs

Līdz pat 20. gadsimta beigām asinsvadu ārstēšana bija ļoti traumatiska un prasīja ilgu pēcoperācijas izveseļošanās laiku. Turklāt pacientiem tā bija ļoti nepatīkama un tiem bija nepieciešams ilgstošs gultas režīms. 

Ar venozo nepietiekamību jeb varikozām vēnām sirgst liela daļa Latvijas iedzīvotāju, turklāt biežāk tās ir sievietes. Šī vēnu saslimšana ir bīstama ar to, ka tai ir tendence izplesties uz veselajām vēnām, pie tam slimības izraisītie bojājumi traucē baudīt pilnvērtīgu dzīvi gan kosmētisku defektu, gan nepatīkamu sajūtu un sāpju dēļ. Ja ārstēšana netiek uzsākta savlaicīgi, var attīstīties komplikācijas – tromboze, tromboflebīts, trofiskās čūlas un pat trombembolija, kas var novest pie letāla iznākuma.

Asinsvadu slimību ārstēšana mūsu klīnikā Mazinvazīva asinsvadu ārstēšana

Mazinvazīvs nozīmē iejaukšanos cilvēka ķermenī ar minimālu audu traumatismu, kā rezultātā pēc šādas procedūras vai operācijas pacients izjūt mazākas sāpes un atveseļošanās norit ātri un komplikācijas ir novērojamas ļoti reti.

Mūsdienu asinsvadu ķirurģijas principi ir radikāli mainījušies. Ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību asinsvadu ārstēšana ir kļuvusi daudz saudzīgāka un mazāk traumatiska pacientam. Gan diagnostikas metodes, gan lāzeroperācija, gan vēnu ablācija un citas metodes nav traumatiskas. Tās tiek veiktas izmantojot lokālu anestēziju un pēc operācijas pacients drīz var doties mājās un atsākt savas ikdienas gaitas. 

Pacientus konsultē un ārstēšanas manipulācijas veic pieredzējuši asinsvadu ķirurgi (flebologi). Klīnikas “DiaMed” operāciju zāle ir aprīkota ar modernām tehnoloģijām, atbilstoši pasaules līmeņa standartiem, un nodrošina pacientiem kvalitatīvu un drošu medicīnisku aprūpi, tai skaitā pēcoperācijas aprūpi klīnikas dienas stacionārā. 

Ar ko sākt, lai saņemtu ārstēšanu?

Atnākot uz konsultāciju pie asinsvadu ķirurga (flebologa), pacients saņem izsmeļošu informāciju par asinsvadu veselības stāvokli un iespējām ārstēt saslimšanu, kā arī kopā ar ārstu izplāno vēlamo mazinvazīvās manipulācijas laiku. Nākot uz konsultāciju, ieteicams ir ņemt līdzi iepriekš veikto izmeklējumu un analīžu rezultātus, stacionāru izrakstus, konsultantu slēdzienus u.tml. 

Mazinvazīvās asinsvadu ārstēšanas manipulācijas ilgums ir atkarīgs no tās veida un katra pacienta gadījumā tas var būt atšķirīgs. Visu informāciju par ieplānoto manipulāciju, jautājiet savam ārstam!

Klīnika “DiaMed” nodrošina visaptverošu medicīnisku palīdzību, sākot ar diagnostiku un beidzot ar ārstēšanu un rehabilitāciju. Iegūt izsmeļošu konsultāciju un atbilstošu ārstēšanu Jūs varat vienuviet – mūsu klīnikā, pie mūsu speciālistiem. 

Atzvani

Pasūtīt karti

Mazinvazīva asinsvadu ārstēšana

cenrādis

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties pakalpojumu lapa