Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Lielās bumbas

ārsti

 Sertificēta fizioterapeite

Veselības fitnesa speciāliste Marija Sidorenko.

Lielā vingrošanas bumba ir vienkāršs, pieejams, bet ļoti efektīvs trenažieris. Tā ne tikai dod iespēju trenēt pilnīgi visas muskuļu grupas, bet vienlaikus arī līdzsvaru un koordināciju. Vingrojot ar bumbu, ir unikāla iespēja turēt muskuļus tonusā visas nodarbības garumā, jo ķermenim ir pastāvīgi jānotur balanss. Tā rezultātā nostiprinās korsete – dziļā vēdera un muguras muskulatūra, kas palīdz pasargāt mugurkaulu no saslimšanām un traumām, kā arī veidot pareizu stāju.

Nodarbība laikā uzmanība tiks pievērsta roku un kāju, vēdera preses un kas ļoti būtiski – muguras nostiprināšanai. Nodarbības beigās beigās veiksim lokanības vingrojumus trenēto muskuļu izstiepšanai un kopējai ķermeņa relaksācijai. Nodarbība dos lielisku iespēju cilvēkiem ar sēdošu darbu novērst mazkustīga dzīvesveida sekas – stīvumu, sāpes kaklā un mugurā, fizisku nogurumu no ilgstošas sēdēšanas.

Pirms grupu nodarbību apmeklēšanās ir vēlama fizioterapeita konsultācija un/vai dažas individuālās nodarbības, lai varētu noskaidrot pacienta sūdzības, uzzināt par blakusdiagnozēm, izvērtēt funkcionālās spējas un fizisko sagatavotību, lai vingrošanas programma būtu daudz efektīvāka.

Uz nodarbībām lūdzam pierasktīties iepriekš, pa tālr. 67 471 788!

 

Lielās bumbas

Atzvani

Pasūtīt karti

Lielās bumbas

cenrādis

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties pakalpojumu lapa