Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Elektroencefalogrāfija (EEG)

ārsti

Neirologs

KAS IR ELEKTROENCEFALOGRĀFIJA UN KĀDAS IR ŠĪS DIAGNOSTIKAS METODES IESPĒJAS?

Elektroencefalogrāfija (EEG) ir galvas smadzeņu bioelektriskās aktivitātes pieraksts. To veic ar speciāliem sensoriem (elektrodiem), kas ir novietoti uz galvas un ar vadiem savienoti ar datoru. Datora monitorā galvas smadzeņu bioelektriskā aktivitāte atspoguļojas viļņotu līkņu veidā. EEG ir ir nekaitīga un nesāpīga izmeklēšanas metode, kas palīdz diagnosticēt dažādas nervu sistēmas slimības. Aparatūra reģistrē bioelektriskās norises cilvēka smadzenēs, bet uz cilvēku nekādā veidā neiedarbojas. Pēc izmeklējuma pacients var turpināt normālas ikdienas aktivitātes.

Īpaša nozīme izmeklējumam ir epilepsijas un citu lēkmjveida stāvokļu diagnostikā. EEG ir pats nozīmīgākais tests epilepsijas diagnozes apstiprināšanai, tā palīdz atšķirt lēkmju veidus un noteikt epilepsijas sindromu (tipu). Izmeklējumu izmanto arī epilepsijas aktivitātes un terapijas efektivitātes kontrolei.

EEG ir svarīgs izmeklējums arī galvassāpju, uzvedības traucējumu, uzmanības noturības traucējumu, mācīšanās traucējumu, valodas attīstības aiztures gadījumos, smadzeņu funkcionālās aktivitātes noteikšanai.

Atzvani

Pasūtīt karti

Elektroencefalogrāfija (EEG)

cenrādis

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties pakalpojumu lapa