Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Ekspress rehabilitācija

ārsti

Sertificēta fizioterapeite
Rehabilitācijas dienesta vadītāja

 Sertificēta fizioterapeite

Sertificēta fizioterapeite

 Sertificēta fizioterapeite

Fizioterapeite
Trenere

 Sertificēta fizioterapeite

Sertificēta fizioterapeite

 

Ekspress rehabilitācija steidzīgajiem

Brīvdienas ir laiks, kuru izbaudām pēc savas izvēles. Dažkārt gadās, ka brīvdienu aktivitātes beidzas ar smeldzīgām sāpēm mugurā, locītavās, jo ir gadījies veikt kādu neveiklu kustību, kamēr strādājam dārzā vai mājā, sportojam, izbaudām aktīvu atpūtu ar ģimeni. Mēdz būt, ka, pamostoties no rīta, cilvēks pēkšņi sajūt asas sāpes sprandā, krustos vai krūšu daļā un muskuļi ir tik ļoti savilkti, ka ir grūtības pakustēties. Kas var palīdzēt šādā situācijā un kur meklēt šo palīdzību?

Risinājums steidzīgajiem un sēdošā darba veicējiem

Klīnikā DiaMed ir izstrādāts rehabilitācijas pasākumu komplekss steidzīgajiem, tiem kam “laiks ir nauda” un ir vajadzīgs ātrs un efektīvs risinājums. Biežāk tie ir sēdoša darba darītāji, kurus visnepiemērotākajā brīdī pārsteidz muskuļu savilkumi, kas rodas no piespiedu pozas, mazkustīguma, stresa un citām 21. gadsimta cilvēka ķibelēm.

Mūsu fizioterapeitu pieredze rāda, ka sāpju remdēšanai ir vienkāršas, toties efektīvas fizioterapijas metožu kombinācijas un risinājumi, ja tie ir veikti pareizi un īstajā laikā. Cilvēkiem, kuriem ir nepieciešams īsā laikā uzlabot veselības stāvokli, atbrīvoties no sāpēm mugurā, ir izstrādāts rehabilitācijas pasākumu komplekss “Ekspress rehabilitācija”.

Ekspress rehabilitācijas programma ietver:

  • kustību terapiju ar fizioterapeitu – saspringto muskuļu sāpju mazināšanai, kuras laikā katra pacienta gadījumu fizioterapeits izskata individuāli un pielieto vingrojumu kompleksu atbilstoši pacienta problēmai;
  • kontrastdušu, kas, pateicoties ūdens mehāniskai un atšķirīgo temperatūru termiskai iedarbībai uz ādas asinsvadiem un receptoriem, palīdz mazināt muskuļu saspringumu, uzlabo asinsriti, iedarbojas relaksējoši, rodas viegluma sajūta un organismā atjaunojas enerģija;
  • relaksējošu masāžu ar sildošām eļļām muskuļu atslābumam un labsajūtas uzlabošanai;
  • noslēgumā pacientam tiek veikta kross teipošana un
  • vēl dziļāka atslābuma gūšanai, pēc minētajām procedūrām, pacients atpūšas baudot siltu tēju.

Kopējais laiks, ko aizņem šī rehabilitācijas programma, ir 1 stunda un 15 minūtes un tās cena ir 39,00 EUR. Ekspress rehabilitācija ir iedarbīga gan atsevišķos sāpju gadījumos, kad nepieciešama tūlītēja palīdzība, gan kā kurss veselības uzlabošanai, veicot šo programmu 1-2 reizes nedēļā.

Lai sasniegtu maksimālu rezultātu, uzsākot programmu, ieteicams ir konsultēties ar fizioterapeitu. Fizioterapeits novērtē pacienta vispārējo veselības stāvokli, sāpju un diskomforta cēloni. Kopā ar pacientu izvirza mērķi – nosaka cik ilgā laikā, kādus veselības uzlabojumus ir vēlams sasniegt, un, atbilstoši šim mērķim, sastāda efektīvu ārstēšanās kursa plānu.

Atzvani

Pasūtīt karti

Ekspress rehabilitācija

cenrādis

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties pakalpojumu lapa