Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Doplerogrāfija

ārsti

Invazīvais radiologs

Neirologs

Internists, radiologs

Specialitāte- neirologs, neirosonologs.

Dažkārt asinsvadu veselības problēmas tiek atklātas pārāk vēlu, kad cilvēkam iestājas insults vai citas ar asinsrites traucējumiem saistītas saslimšanas. Arvien netiek pienācīgi novērtēti riski, kas saistās ar biežām galvassāpēm, asinsspiediena krasām svārstībām, izteiktu spondilozi vai paaugstināta holesterīna līmeni asinīs. Turklāt arī aterosklerozi mēdz uztvert kā pašu par sevi saprotamu novecošanās procesu, kuram nepiegriež vērību, līdz ir jau par vēlu, lai būtiski uzlabotu veselības stāvokli.

Plaši izplatītas ir kāju vēnu veselības problēmas, kas izpaužas ar nepatīkamām sajūtām (tirpšanu, salšanu, pietūkumu, ekstremitātes apjoma pieaugumu, sāpēm), kuru laicīga diagnostika un ārstēšana spēj būtiski palīdzēt uzlabot veselību un dzīves kvalitāti. 

 

Doplerogrāfija – asinsvadu izmeklēšana ar ultraskaņu 

Ar šo metodi izmeklē galvas, sirds, plaušu, roku un kāju asinsvadus – gan artērijas, gan vēnas. Īpaši ieteicama tā ir iepriekš minēto veselības traucējumu diagnostikai. Turklāt šī tehnoloģija ļauj 

Doplerogrāfija

atklāt arī sākotnējos ar aterosklerozi saistītos procesus, kā arī kāju dziļo vēnu bojājumus.

Speciāla iekārta reģistrē asiņu plūsmas virzienu un ātrumu asinsvados, ļauj spriest par slimību izraisītām pārmaiņām un asinsvadu funkcionālo stāvokli. Bieži doplerogrāfiju pielieto kā papildus izmeklēšanas metodi ehokardiogrāfijas (sirds ultraskaņas) izmeklējumiem, kurus veic uz šīs pašas iekārtas.

Doplerogrāfiju izmanto gan diagnostikai, gan, lai novērtētu nozīmētās ārstēšanas efektivitāti.

Ar doplerogrāfijas izmeklēšanas metodi precīzi var pierādīt smadzeņu asinsrites traucējumus, asinsvadu sašaurinājumus smadzenēs un to pakāpi. Šo traucējumu izmeklēšanas metodi sauc par neirosonogrāfiju. Tikpat efektīva tā ir arī pārbaudot roku un kāju asinsvadus. Bieži kāju vēnu paplašinājumi ir saistīti tieši ar dziļo vēnu bojājumu, ko var atklāt tikai ar šo izmeklējumu.

Balstoties uz doplerogrāfijas izmeklējumiem, ārsts saņem izsmeļošu informāciju par pacienta veselības stāvokli.

 

Kā sagatavoties doplerogrāfijas procedūrai?

Uz izmeklējumu norīko ārstējošais ārsts. Dodoties uz doplerogrāfijas procedūru, īpaša sagatavošanās nav nepieciešama.

Doplerogrāfija ir nesāpīga un veselībai nekaitīga, tai nav vecuma ierobežojuma. Atkarībā no izmeklējuma procedūra parasti ilgst 20–30 minūtes. Rezultātus pacients var saņemt uzreiz pēc izmeklējuma vai pa e-pastu par to saņemot informāciju reģistratūrā. 

 

Kompleksā pieeja diagnostikai un ārstēšanai

Uz doplerogrāfiju nosūta ārstējošais ārsts. Mūsu klīnika nodrošina pilnvērtīgu medicīnisku aprūpi, sākot ar slimību diagnostiku un beidzot ar ārstēšanu un rehabilitāciju. Iegūt norīkojumu uz izmeklējumu un to veikt, kā arī saņemt pilnvērtīgu konsultāciju par saslimšanas diagnostiku un ārstēšanu varat vienuviet mūsu klīnikā, pie mūsu speciālistiem.

Ja pacientam ir ģimenes ārsta nosūtījums uz izmeklējumu un ģimenes ārsts ir līgumattiecībās ar Nacionālo veselības dienestu, tad izmeklējumu apmaksā NVD. 

Atzvani

Pasūtīt karti

Doplerogrāfija

cenrādis

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties pakalpojumu lapa