Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Ārstu konsultācijas

ārsti

Invazīvais radiologs Klīnikas DiaMed medicīnas direktors P.Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Diagnostiskās radioloģijas institūta vadītājs

Neirologs

Audiologopēds

Traumatologs ortopēds

Sertificēta fizioterapeite
Rehabilitācijas dienesta vadītāja

 Sertificēta fizioterapeite

Specialitāte- neirologs, neirosonologs.

Neirologs

Bērnu neirologs

Traumatologs

Reimatologs

Cilvēka organisms ir vienots veselums. Ne reti pacientiem rodas sarežģījumi, jo griežoties kādā ārstniecības iestādē pēc medicīniskas palīdzības, tajā var saņemt ierobežotu daudzumu ārstniecības pakalpojumu. Līdz ar to, lai saņemtu konsultāciju pie cita speciālista vai diagnosticējošos izmeklējumus, ir jādodas uz citu medicīnas iestādi. Šādi ierobežojumi izšķiež pacientu laiku, naudu un kavē izveseļošanās procesu.

Klīnika “DiaMed” nodrošina visaptverošu medicīnisku palīdzību Ārstu konsultācijas

Iegūt izsmeļošu konsultāciju, atbilstošu diagnostiku un ārstēšanu Jūs varat vienuviet – mūsu klīnikā, pie mūsu speciālistiem. Turklāt klīnikas operāciju zālē, kas ir aprīkota ar modernām tehnoloģijām, atbilstoši pasaules līmeņa standartiem, veicam operācijas un citas invazīvas manipulācijas, nodrošinot mūsu pacientiem kvalitatīvu un drošu medicīnisku aprūpi, tai skaitā pēcoperācijas aprūpi klīnikas dienas stacionārā.
Mūsu klīnikā pacientus konsultē un manipulācijas veic augsti kvalificēti speciālisti ar bagātu pieredzi gan Latvijas, gan ārvalstu klīnikās. Konsultācijā pie ārsta pacients saņem izsmeļošu informāciju par veselības stāvokli un iespējamo efektīvāko ārstēšanu.

Kādos veselības traucējumu gadījumos konsultē mūsu speciālisti

Invazīvie radiologi ne vien diagnosticē slimības, bet arī ārstē pacientus pielietojot radioloģiskās jeb attēldiagnostikas metodes, piemēram, fluoroskopija, ultrasonogrāfija, kompjutertomogrāfija, magnētiskā rezonanse, kā arī dažādas šo metožu kombinācijas. Tās pielietojot veic invazīvas diagnostiskas un ārstnieciskas manipulācijas – ņem audu paraugus no dažādiem orgāniem slimību diagnostikai vai veic ārstēšanu, t.i., veic radiofrekvences ablāciju, blokādes, asinsvadu paplašināšanu, ievieto stentus un citas saudzējošas manipulācijas ar augstu precizitāti un efektivitāti.
Ķirurgi konsultē gadījumos, ja ir trūces, sāpes vēderā, sāpes taisnās zarnas rajonā un vēdera izejas traucējumi ar vai bez asiņu piejaukuma, dažādi ādas un zemādas veidojumi, paplašinātas vēnas, ādas un zemādas infekcijas (furunkuli, roze), plaukstu, pēdu, roku un kāju pirkstu strutaini iekaisumi, dažādi sasitumi, locītavu sastiepumi, ādas bojājumi (nobrāzumi, apdegumi u.c.), slikti dzīstošas brūces un čūlas.
Neirologi ārstē centrālās, perifērās un autonomās nervu sistēmas slimības. Biežākās sūdzības, kuru gadījumā būtu jāmeklē neirologa palīdzība, ir ilgstošas vai ļoti stipras galvas sāpes, galvas reiboņi, līdzsvara traucējumi, bezsamaņas lēkmes ar vai bez krampjiem, jušanas traucējumi, tirpšanas sajūta ķermenī, muskuļu vājums, kustību traucējumi, runas un atmiņas traucējumi, sāpes mugurā.
Neiroķirurgi konsultē galvas smadzeņu un mugurkaula traumu, mugurkaula disku trūču, smadzeņu asinsvadu bojājumu, galvas un muguras smadzeņu audzēju, neiralģiju u.tml. gadījumos. Ja ir muguras sāpes un mugurkaula skriemeļu slimības, palīdzību sniedz neiroķirurgs – vertebrologs.
Traumatologi – ortopēdi konsultē dažādu kaulu un locītavu slimību, kā arī traumu gadījumos, tāpat arī veic diagnostiskās un ārstnieciskās artroskopijas, blokādes un citas manipulācijas.
Kardiologi sniedz konsultācijas un sastāda diagnostikas pasākumu plānu, lai novērtētu sirds–asinsvadu sistēmas veselības stāvokli un izvēlētos efektīvāko ārstēšanu.
Plastiskie ķirurgi konsultācijas laikā apskata to ķermeņa daļu, kuru ir paredzēts operēt, un izvērtē vai pastāv kādi faktori, kas spētu negatīvi ietekmēt operācijas rezultātus vai nesasniegt vēlamo rezultātu.
Audiologopēdi palīdz gadījumos, ja ir runas traucējumi, tostarp nepareiza skaņu izruna, skaņu jaukšana vai aizstāšana, atsevišķu skaņu neizrunāšana, valodas un runas sapratnes traucējumi, valodas attīstības aizture, ko parasti novēro bērniem. Pieaugušajiem biežāk logopēda palīdzība ir vajadzīga runas traucējumu novēršanai pēc dažādām neiroloģiskām saslimšanām un galvas smadzeņu traumām.
Bez iepriekš minētajiem speciālistiem, klīnikā DiaMed konsultē arī 
Terapeiti (internisti), palīdzot gan akūtu, gan hronisku iekšķīgu slimību gadījumos; 
Reimatologi, kurš ārstē reimatiskās slimības, starp kurām ir osteoartrīts, reimatoīdais artrīts, sistēmiskā sarkanā vilkēde, sklerodermija, dažādi artrīti un citas slimības;
Psihiatri sniedz palīdzību psihisko un uzvedības traucējumu diagnostikā, ārstēšanā, profilaksē un psihiatriskajā rehabilitācijā;
Fizisko rehabilitāciju pēc traumām, saslimšanām un citos gadījumos sniedz mūsu fizioterapeiti un masieri.
 
Uz konsultāciju var pieteikties sazinoties ar klientu servisu pa tālruņiem +37167471788, +37127873073, +37129210586 vai ierodoties klīnikā Rīgā, Brīvības gatvē 214. Nākot uz konsultāciju pie ārsta, ir ieteicams ņemt līdzi iepriekš veikto izmeklējumu un analīžu rezultātus, stacionāru izrakstus, konsultantu slēdzienus u.tml., ja tādi ir. 
Konsultāciju ilgums ir atšķirīgs un atkarīgs no konsultācijas veida un pacienta veselības stāvokļa. 
 

Atzvani

Pasūtīt karti

Ārstu konsultācijas

cenrādis

Piesakieties šeit!

Lūdzu aizpildīt Jūsu datus

Reģistrēties pakalpojumu lapa