Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Vēlaties alternatīvu ģimenes ārstam? Klīnika “Diamed” piedāvā “otrā” terapeita pakalpojumus!

02 Maijs 2018 | 14:44

Tomēr gadās, ka mūsos iezogas šaubas – vai tiešām mans ārsts ir pietiekami vērīgs attiecībā uz manu veselību un pašsajūtu? Ja šaubas ir radušās, tātad ir iemesls pakonsultēties pie vēl kāda ārsta, kurš ar “svaigu skatu” aplūkos Jūsu analīzes un izmeklējumus, uzklausīs Jūsu sūdzības, un sniegs savu viedokli. Mēs taču katrs gribam zināt – kas ar mums notiek, kādas ir prognozes un kāda būtu labākā ārstēšanas taktika.

Daudzviet pasaulē tā ir izplatīta prakse, ka cilvēkam ir ne vien ģimenes ārsts, bet arī otrs ārsts, pie kura iespējams doties šaubu gadījumā. Angļu valodā šādu pakalpojumu  tā arī sauc par second option jeb “otrs viedoklis”.

Tas, protams, nenozīmē, ka “otra ārsta” viedoklis vienmēr atšķirsies no pirmā ārsta redzējuma.  Reizēm, lai iegūtu pārliecību, ka diagnoze noteikta pareizi, pacientam ir svarīgi vienu un to pašu slēdzienu dzirdēt no vēl kāda speciālista vai pārliecināties, ka piedāvātā ārstēšanas plāns ir vislabākais.

Pacientam var būt svarīgi pārliecināties, vai viņš pareizi sapratis “pirmā ārsta” rekomendācijas, un uzzināt vairāk par savu diagnozi. Nevajag kautrēties uzdot jautājumus, kas nav tikuši uzdoti pirmajā reizē, jo “otrs ārsts” Jums, iespējams, varēs pastāstīt par alternatīvām ārstēšanas metodēm un atbildēs uz neskaidrajiem jautājumiem.

Pakalpojuma “Otra ārsta viedoklis” ir iespēja saņemt augstākas kvalitātes informāciju, kas sniegs Jums drošību par rītdienu.

 

Kādos gadījumos būtu ieteicama konsultācija pie “otra terapeita”

  • Ja vēlaties pārliecināties, ka esat pareizi sapratis speciālista teikto un uzdot jautājumus, kurus nepajautājāt pirmajā reizē;
  • Ja vēlaties labāk izprast savu diagnozi, uzzināt, kas Jūs sagaida nākotnē un kā ar to sadzīvot;
  • Ja vēlaties iegūt detalizētu un saprotamu skaidrojumu visām analīzēm un izmeklējumiem;
  • Ja vēlaties uzzināt par alternatīvām ārstēšanas metodēm un taktiku.

Atzvani