Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

Ko darīt, ja brīvdienās esam par daudz pastrādājuši?

23 Aprīlis 2018 | 13:58

Pilsētnieks pēc aktīvi pavadītām brīvdienām laukos - skaldot malku, to krāmējot, rokot zemi un aktīvi iesaistoties lauku dzīvē jūtas gandarīts, jo ir lieliski pastrādājis. Svētdienas vakarā dodas mājās, bet, ak vai! Darba nedēļas sākumā ir stīvas visas malas,  sāp arī kāds muskulītis, bet mugura ir tāda, ka, nevar pakustēties, knapi var tikt ārā no gultas…

Pilsētas cilvēks lielāko dienas daļu pavada sēžot pie datora, iespējams - neergonomiskā krēslā un nepiemērotā pozā, pārvietojas pārsvarā ar automašīnu Citam, strādājot stāvus, ir plecu un roku muskuļu sasprindzinājums, taču viņa organisms ir pieradis un pielāgojies  šādam režīmam, ā Nekādas īpašas problēmas ierastā dzīvē biezi vien tāds cilvēks neizjūt. Bet aizbraucot uz laukiem un ieelpojot svaigo gaisu, cilvēks atslābst. Izjūtot pacēlumu, citā vidē,  citā atmosfērā viņš vēlas būt noderīgs un kaut ko darīt! Taču viņš neņem vērā, ka nav gatavs fiziskām aktivitātēm, tāpēc bieži notiek mikrotraumas – neliels saišu vai muskuļu plīsums, kas raksturojas ar asām sāpēm. Klīnikas DiaMed Fizioterapijas dienesta vadītāja un sertificēta fizioterapeite Ineta Zaharevska aicina visus, kurus piemeklējušas šādas sāpes vai diskomforts, apmeklēt Sāpju aģentūru. Sāpju ārstēšana ir nevis miers (guļus gultā, bet gan došanos(tas ir tuvākās 2 dienās) uz Sāpju aģentūru uz akūto konsultāciju un ārstēšanu kur tiks izvērtēts sāpju cēlonis, ja būs nepieciešams – nosūtīs pie konkrēta speciālista - neirologa, traumataloga. Terapeits pēc vajadzības nozīmēs tūlītēju diagnostiku. Pēc pāris dienām var sākt vingrot nostiprinošos vingrinājumus, ko vislabāk var ieteikt fizioterapeits.

Pārciešot sāpes darbā ar zālēm cilvēks neārstējas un akūta vaina var pāriet hroniskā. Darbā cilvēkam būs sasprindzinājums muskuļos (viņam sāpēs), bet saspringtā stāvoklī nenotiek pietiekami laba traumētās vietas apasiņošana, tai netiek piegādāts pietiekami daudz skābekļa un barības vielu.

Ja tomēr netiekat uz Sāpju aģentūru klīnikā DiaMed iesakām:

  1. pielieto Kontrastdušu pārmaiņus mainot silts (20 sek) un auksts(10 sek) 8-10 x mainot līdz paliek silti no aukstā ūdens;
  2. izkustināt to sāpīgo ķermeņa daļu kura ir stīva un sāpīga;
  3. dzert ūdeni maziem malkiem 2.5-3 litri ūdens;
  4. pastaigāties svaigā gaisā.

Ja visas iepriekšminētās darbības nelīdz ieteicama speciālista konsultācija.

Atzvani