Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

ZINOŠI un PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI
Mūsu lielākais gandarījums ir Jūsu veselība!
Piesakies Klienta kartei
Kļūsti par mūsu V.I.P. klientu un izmanto īpašos piedāvājumus!
KOMPLEKSA PIEEJA ĀRSTĒŠANAI
Mēs ārstējam cilvēku, nevis slimību!
Klīnika DiaMed
Diagnostika, konsultācijas, ārstēšana, rehabilitācija – viss vienuviet!
INOVĀCIJAS un JAUNUMI
Jaunākais medicīnā un klīnikā DiaMed – ZINI un IZMANTO!

ĒST PAREIZI, TAS IR VIENKĀRŠI!

11 Maijs 2018 | 08:12

Personalizēts uztura DNS tests

Lielākoties cilvēki izmēģina visu veidu dietas, ēd atbilstoši mēness fāzēm, lieto uztura bagātinātājus ar lielām cerībām, centību, entuziasmu, apņēmību, taču laikam ritot, cerētos rezultātus sasniedz labi ja 1/3.

Rodas sajūta, ka kaut kas tiek darīts nepareizi.  Tad internetā tiek lasīti ieteikumi, padomi,  dažādas publikācijas, kas bieži ir viena otrai pretrunā. Lasītājs informācijas gūzmā apjūk,  samulst un labākajā gadījumā dodas pēc palīdzības pie kāda speciālista, sliktākā – nonāk pie secinājuma   Katrs mēs esam unikāls  – kas vienam der, citam nepalīdz, vai pat kaitē,

Klīnika Diamed  piedāvā efektīvu risinājumu:  veikt ģenētisku analīzi  „Uztura DNS tests”, kurā tiek analizēta virkne ģenētisko marķieru (SNP) desmit dažādos gēnos, kuri savukārt ir iesaistīti dažādos metabolisma regulācijas procesos.  Iegūtais rezultāts  ļauj sastādīt individuālu, katram personīgi pielāgotu uztura un fizisko aktivitāšu programmu,  taču to var izdarīt tikai speciālists, kurš orientējas gan ģenētikā, gan cilvēka fizioloģijā, gan uztura zinātnē.

Mūsu speciāliste ir Kristīne Sekace, uzturzinātņu maģistre.

Kā tas notiek:

 1. Jāpiesakās uz parauga (uztriepes no mutes gļotādas jeb t.s. „siekalu parauga”) nodošanu klīnikā Diamed, Brīvības gatvē 214G Rīgā, zvanot pa tālr.  67471788 vai rakstot uz e-pastu: web@diamed.lv (nepieciešams norādīt cilvēka, kurš veiks „Uztura DNS testu”, vārdu, uzvārdu, vecumu, tālruņa numuru, vēlamo laboratorijas apmeklējuma datumu un laiku).
 2. Klīnikas Diamed apmeklējuma laikā, kad nodosiet paraugu „Uztura DNS tests” analīzei:
  • Jums tiks izsniegta uztura dienasgrāmata, kas līdz uztura speciālistes apmeklējumam jāaizpilda vismaz 3 dienas un aizpildīta jāņem līdzi uz konsultāciju;
  • Jūs pierakstīs uz konsultāciju pie uztura speciālistes Kristīnes Sekaces;
  • Jāsamaksā EUR 180.00
 3. Jādodas norunātajā laikā pie uztura speciālistes Kristīnes Sekaces uz konsultāciju. Tās laikā tiks analizēta trīs dienu uztura dienasgrāmata, noskaidrota slimības vēsture, izvērtēti svara zaudēšanas mēģinājumi,  veikti antropometriskie mērījumi ar bioimpedances metodi, skaidroti DNS analīžu rezultāti un, balstoties uz visu iegūto informāciju, tiks sastādīta personalizēta uztura un fizisko aktivitāšu programma tieši Jums.

Jārēķinās, ka uztura konsultācija ilgst 1,5 stundu.

Jūsu ieguvumi:

 1. Saņemsiet kvalitatīvu uztura speciālista konsultāciju un praktiskus ieteikumus, kas izriet no Jūsu ģenētiskajām īpatnībām –  izmeklējuma „Uztura DNS tests” rezultātiem;
 2. Motivāciju rīkoties, lai sasniegtu sev tīkamus rezultātus!

Atzvani