Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS
Mēs pastāvīgi ieviešam jaunākās tehnoloģijas diagnostikā un ārstēšanā.
MODERNA OPERĀCIJU ZĀLE
Mazinvazīvās operācijas ir vieglāk panesamas un atveseļošanās norit ātrāk.

Plastiskā ķirurģija

Šodien plastiskā ķirurģija vairs neprasa ilgu atveseļošanos, tā tiek veikta droši un kvalitatīvi gandrīz neatstājot pamanāmas rētas. Tā kļūst arvien pieejamāka gan cenas ziņā, gan augsti kvalificētu speciālistu ziņā.

Klīnikas Diamed jaunajā operāciju zālē operācijas piedāvā sertificēts plastikas ķirurgs Kārlis Vērdiņš. Savas prasmes un iemaņas ķirurgs guvis Rēgensburgā Vācijā, Erasmus Medicīnas centrā Roterdamā, Universitātes Medicīnas centrā Utrehtā, Olavas klīnikā Norvēģijā. Viņš ir arī Allergan Medical Institute starptautiskais treneris/konsultants par skaistuma injekcijām (filleri un botulotoksīns) izmantošanu estētiskajā medicīnā.

Dr. Kārlis Vērdiņš Klīnikā Diamed piedāvā veikt:

Blefaroplastiku – acu plakstiņu korekciju noslīdējušu acu plakstiņu, t.s. “maisiņu zem acīm” un citu plakstiņu un uzacu problēmu korekcijai. Tās rezultātā pacienti iegūst acu “svaiguma” izskatu.

Otoplastiku – ausu gliemežnīcu korekcija, bez vecuma ierobežojuma, lai koriģētu ausu izmēru un formu.

Sejas kontūru korekciju un skaistuma injekcijas grumbu izlīdzināšanai un novecošanās pazīmju attālināšanai un nogurušas sejas atsvaidzināšanai.

Krūtis koriģējošas operācijas – krūšu formas un izmēra maiņa, pielietojot implantus vai bez tiem.

Konsultācija ir optimālākais veids, kā pārrunāt visus interesējošos jautājumus un piemeklēt vispiemērotāko risinājumu. Līdz gada beigām piedāvājam konsultācijas ar 25% atlaidi.

Atzvani