Vienas pieturas muguras sāpju aģentūra - pilna spektra diagnostika, konsultācijas, blokādes, operācijas un rehabilitācija katru darba dienu.

JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS
Mēs pastāvīgi ieviešam jaunākās tehnoloģijas diagnostikā un ārstēšanā.
MODERNA OPERĀCIJU ZĀLE
Mazinvazīvās operācijas ir vieglāk panesamas un atveseļošanās norit ātrāk.

Kardioloģija

Kardiologi ehokardiogrāfijā, elektrokardiogrāfijā un fiziskās slodzes testos sniedz konsultācijas pacientiem ar:

  • sirds ritma traucējumiem;
  • sirds asinsvadu slimībām;
  • paaugstinātu asinsspiedienu;
  • sirdskaitēm;
  • citām sirds slimībām;
  • paaugstināta holesterīna problēmām;
  • samaņas zudumiem.

 

Nepieciešamības gadījumā tiek nozīmēta papildu izmeklēšana:

Elektrokardiogramma (EKG) ir sirds elektrisko notikumu grafisks attēls, ko reģistrē ar elektrodiem un EKG līknē analizē sirds bojājuma pazīmes, ritma un vadīšanas traucējumus. EKG pieejamība un pilnīgs nekaitīgums ļauj šo metodi lietot plaši kā sirds slimību diagnostikā, tā regulārā pacientu novērošanā dinamikā.

Holtera monitorēšana ir EKG ilgstošs pieraksts, parasti vienu diennakti, lai atklātu sirds bojājuma pazīmes, ritma un vadīšanas traucējumus ilgākā laika posmā. Nepieciešamības gadījumā to veic atkārtoti.

Veloergometrija – fiziskās slodzes tests.tru. Tiks izanalizēta pacienta elektrokardiogramma un mērīts asinsspiediens. Fiziskās slodzes tests joprojām ir visplašāk lietotā metode sirds asinsvadu slimību diagnostikā, to smaguma izvērtēšanā un ārstēšanas taktikas izvēlē.

Ehokardiogrāfija ir ultraskaņas metode, ar kuras palīdzību nosaka sirds izmērus, vārstuļu un sieniņu stāvokli un sirds funkcionālo stāvokli. Nepieciešamības gadījumā tiek veikta ehokardiogrāfiskā izmeklēšana caur barības vadu.

 

Atzvani